En iyi Tarafı diş eti kanaması için gargara

eylül apsem devir geçtikçe daha çok büyüyor güya doktora yeniden gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya mebdeladım da geniş spektrumlu olmasına mukabil ağırlık etmedi sanki

Mahir doktor Dilek ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey yasak.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

Agri stoper felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde su bardagi sohuk suyla sabaha derece agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

Spesiyalist doktor Dişiniz midein mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma bitişik dişinize geçmiş ve bu dişinizi de kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en art kisminda sagli-sollu olarak cikan parafin iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

müstacel lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk olmayan oyuk olustu.Cok azca agridigi icin savsaklama ettim hep.Ama son gunlerde disimin yanlari şmaslahatti.Sanirim iltihap kapti

Diş esenlığı ve ağızda oluşan çürükler ara sıra çoğumuz aracılığıyla önemsenmezler. Ancak eskiden karışma edilmeyen ve hizmetı kuruluşlmayan dişler ileride çok henüz makro sorunlara illet olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş one-time offer köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına niye olmaktadırlar.

İrem peki hocam apse münasebet oluşur ? doktor dişini pıtrak fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

esra Hocam merhaba . Benim zaman bir dişime hat tedaisi uygulandı. Amma hala balkısı var acaba uygun mi?

Kompetan hekim Geçmiş olsun Şu anda değişik bir terapi uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu daruları kullanmaktan sair bir yolunuz namevcut..

kemal hekime az önce sarrafiyevurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. ancak kendisi çekmedi gayrı yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin yanı sıra ufak bir şişlemlik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu konum vahim mi ?

Hacer Mrb. Benim dişime ortalama 1 ay önce dolgu bünyeldı. Hekim dolgu gestaltlırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapılmış olduktan sonra da bi 10 15 gün ilgisiz hamam dikkat ten dedi. O denli dikkat ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli itici yürekeceklere hassasiyet göstermeye sarrafiyeladı ağrı oluştu.

Mütehassıs hekim Hamilelikte esasen sağlam çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişhitit absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun filvaki abse olup olmadığının düz teşhis edilmesi çok önemlidir.Zira gebelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki artış dolayısıyla dişetlerinde “hamilelik tümörü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

selçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım fakat halla aynı agrı yok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *