diş eti kanaması için gargara Üzerinde Buzz söylenti

Benim daha sağ üst dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben de çuruğu temizletip dolgu yapmış oldurdım

ilhan Hocam üç sıra önce ast azcaı diş cektirdim hala devam fail ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige değiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba henüz önce bu dişe kanal tedavisi yaptırmıştım sizlamayla sarrafiyeladı ve gittikçe mütezayit ağrı oluştu hekim tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

cihat endamsız 5 ruz önce kanal tedavili olan dişim apse yaptı ve boşluküm kapandı.elan sonrasında atibiyotık tedavisine kafaladım ve şteamüllik indi ancak 2 frklı dişçiye gosterdım biri hat tedavisi yenilenir diş yüzdelik 95 kurtulur dedi diğeri de ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

18 yaşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şkonulik vardı. İlhablı dişe kanal tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, nanay bir şey gerçekleşemez dedi, hat tedavisine kafaladı, 15dk. sonra kızım bağırıp ağlamaya mirladı, anestezi olduğu halde iltihablı toprak uyuşmamış tabi, berenarı henüz devam etti ve yolcu dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi geçişsiz dedi.

Didem Solukver Mrblar Hocam, 2 sene önce implant ağırlıklmıştı ve bu implant 2 güneş önce düştü. Devrisi tarih dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi namına taktı.

serpil Selam hocam benim on disimin tam altinda devran hengâm iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

Bilirkişi hekim Fatma dudu bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an evvel tedavisinin kuruluşlması gerekir.

Spesiyalist hekim Diş kırılmalarının en yüce nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış olabilir.

dündar Hocam selam.Benim 2 tarih önce sol üst kayırıcı dişimde 20 likle onun arkasındakı diş arasında agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Bilirkişi hekim Doktor ilaç tedavisi ile apseni kurutucak daha sonra dişini terapi edicek.. Elan bir tomar beklersen başka dişlerinde çürür ve ağrıların çok henüz şu denli olur.

Mahir doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. şayet vecalarınız devam ederse yeni baştan hat tedavisi olması gerekir.

Uzman doktor iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonrasında müdafaaname sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Mahir hekim Hamilelikte esasen katı çok antibiyotik kullanılabilmekle beraber dişeti absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun hakikat abse olup olmadığının yakın teşhis edilmesi çok önemlidir.Zira gebelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki peşış nedeniyle dişetlerinde “hamilelik tümörü” olarak da adlandırılan bazı lezyonlar oluşabilmektedir.

selçuk çoban hocam on Bing dişim bile apse var 1 hafta oldu atibiyotik kulandım yalnız halla aynı agrı nanay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *